منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10448 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
پژوهش هزینه نیست، سرمایه است.
جمعه ٢٨ شهريور ١٣٩٩
اخبار > محورها و سرفصل های پژوهشی استان تهران
 


 

محورها و سرفصل های پژوهشی استان تهران

.

اداره استان تهران به عنوان پايتخت كشور و همجواري دستگاههاي حاكميتي ملي و دستگاههاي اجرائي محلي با پيچيدگيهاي خاصي مواجه است. سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران با همکاري تمامي دستگاههاي اجرائي مستقر در اين استان، اقدام به تدوين سند آمايش سرزمين و اسناد توسعه استان تهران و اسناد توسعه 16 شهرستان آن نموده، كه همگي به تاييد مراجع قانوني رسيده و براي اجرا در دست اقدام ميباشد.
در راستاي تقويت ارتباط دستگاههاي اجرائي استان با دانشگاهها و از مجموع اسناد توسعهاي استان، مسايل و مشکالت استان در قالب 17 محور و 142 سرفصل پژوهشي استخراج شده تا دانشگاهها، اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران، از آنها استفاده و به وظيفه اجتماعي خود براي حل علمي مسايل و مشکلات دستگاههاي استاني كمك نمايند.
 محورها و سرفصلهاي پژوهشي استان تهران در سال 1399 براي ارائه به عنوان اولويت- هاي موضوع پاياننامه و رساله دانشجويان در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري و طرحهاي پژوهشي اساتيد، براي استحضار و هرگونه اقدام ارسال ميگردد.
ضمنا شماره تماس 22901264؛ مركز آموزش و پژوهشهاي توسعه و آينده نگري اين سازمان، آماده پاسخگويي به سواالت احتمالي در اين زمينه ميباشد.برای مشاهده محورها و سرفصلهای پژوهشی به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://khu.ac.ir/files/site18/files/as.pdf

1399/06/01  -  ١٣:٣٩ / شماره خبر : ١٧١٨٦ / تعداد نمایش : 20


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences